Hakkımızda

Firmamız, 1972 yılında ticari hayatına başlamış ve 1986 yılından itibaren AZİM markasıyla Hava Tüpleri üretimine devam etmektedir. 2000 yılında başlattığı Kalite, markalaşma ve kurumsallaşma çalışmalarını tamamlayan firmamız, Dorse Hava Tüpleri, Otomotiv ve İş Makinaları için özel amaçlı Hava Tüpleri, Hidrolik Yağ Tankları ve bunlara ait bağlantı elemanlarını üretmektedir. A.Z.M. Otomotiv San.Tic.Ltd.Şti. olarak faaliyet gösteren firmamız, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak kaliteli ve güvenilir hizmet vermeyi misyon edinmiştir.

Biz Kimiz

A.Z.M. Otomotiv olarak sektördeki tecrübesiyle Oem Hava Tüpleri, Dorse Hava Tüpleri, Otomotiv ve İş Makinaları için özel amaçlı Hava Tüpleri, Hidrolik Yağ Tankları ve bunlara ait bağlantı elemanlarını üretmekteyiz. ''Kaliteli üretim AZİM ister''

Misyonumuz

Hava tüpleri sektöründe tecrübeli bir marka olarak, müşterilerimize kaliteli, güvenilir ürünler sunmak, sürdürülebilir kalite politikasıyla oluşturduğumuz müşteri memnuniyetini devam ettirmektir.

Vizyonumuz

Hava tüpleri üretiminde tecrübe, bilgi ve birikimle, uluslararası standartlara uygun, yüksek performanslı ve dayanıklı ürünler geliştirmek, sektördeki gelişmeleri yakından takip etmek ve sürekli iyileştirme yaparak kalite, güven ve yenilikçilikle öncü olmaktır.